O NÁS

Zaoberáme sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti obalových materiálov a výrobou strečovej fólie.

Profilovým tovarom sú ručné a strojové strečové  fólie, PE fólie, vrecia, sáčky, lepiace pásky - široký sortiment za výhodné ceny ( aj s potlačou ), bublinkové fólie, samolepiace ochranne fólie s UV stabilizátorom, baliace a sťahovacie pásky, výrobky z peny, krycí papier, kartónové rohy atď.

TICHELMANN SK, s.r.o. ako jedna z najväčších firiem v segmente predajcov priemyselných obalových materiálov je schopná zaistiť výrobnú kapacitu pre takmer akékoľvek požiadavky na trhu.

Zákazníkom vychádzame v ústrety aj v oblasti osobného odborného poradenstva ( Kontakt: Ing. Peter Vrba; mobilné tel. číslo: 0918 787 169; Email: vrba@tichelmann.sk ).

Našim dlhodobým obchodným partnerom poskytujeme zvýhodnené platobne podmienky, promtnosť v dodávke tovaru, možnosť preskladnenia strečových fólii.Tovar sme schopní dodať i do 24 hodín od zadania objednávky. O našej flexibilite Vás presvedčíme aj mimo pracovných dní, či počas štátnych sviatkov.

Spoločnosť v súčasnosti disponuje 8 pretáčacími strojmi na vlastnú výrobu strečovej fólie, ktorá je najžiadanejším produktom na trhu s priemyselnými obalovými materiálmi. Našou výhodou sú aj dostatočné skladové kapacity rozmiestnené v troch logistických skladoch. Jeden sa nachádza v Bratislave – Podunajských Biskupiciach o rozlohe 70 m2 a daľšie vo Veľkom Mederi a Cíferi. 

Našim cieľom je získať čo najviac stálych a spokojných zákazníkov za neustáleho zlepšovania sortimentu a kvality poskytovaných služieb.

Ďakujeme za Vašu pozornosť venovanej tejto stránke dúfajúc, že sa nimi čoskoro stanete aj Vy! 

Radoslav Molnár                                                                      
konateľ spoločnosti